Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Апел за помош за Игор Петрески

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Апел за помош за Игор Петрески Empty
ПишувањеПредмет: Апел за помош за Игор Петрески   Апел за помош за Игор Петрески EmptyВто Фед 08, 2011 1:15 pm

Апел за помош за Игор Петрески

Кликнете тука за поопширни информации

Игор Петрески има потреба и од нашата хумана Македонија !
Запродолжување на рехабилитацијата на Игор Петрески отворена е денарска сметка во Тутунска Банка со број 210-7000005910-60
Секоја сума која ке биде донирана ке направи чекор напред во неговото опоравување.
Семејство Петрески на сите донатори им изразува голема благодарност.
Извор

__________________________________________________
Апел за помош за Игор Петрески C2G9p1
Апел за помош за Игор Петрески LАпел за помош за Игор Петрески AАпел за помош за Игор Петрески DАпел за помош за Игор Петрески YАпел за помош за Игор Петрески BlankАпел за помош за Игор Петрески D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Апел за помош за Игор Петрески Empty
ПишувањеПредмет: Re: Апел за помош за Игор Петрески   Апел за помош за Игор Петрески EmptyЧет Фед 10, 2011 4:23 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Апел за помош за Игор Петрески An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
 
Апел за помош за Игор Петрески
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: