Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Новости и совети за коса

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Новости и совети за коса Empty
ПишувањеПредмет: Новости и совети за коса   Новости и совети за коса EmptyЧет Фед 03, 2011 11:40 am

Фризури - пролет 2011

Оваа пролет 2011, во тренд ќе биде да ја одберете фризурата со која ќе се разликувате од останатите.Секако тоа не значи дека не треба да внимавате,дали тој стил на фризура ќе одговара на облините на вашето лице,бојата,карактерот,квалитетот.

Како и да е,оваа пролет,во мода ќе биде подолгата коса, со бујни и рамни фризури,со поживи тонови.

Повелете неколку предлози:
Новости и совети за коса Frizuri-prolet-2011-1Новости и совети за коса Frizuri-prolet-2011-2Новости и совети за коса Frizuri-prolet-2011-3Новости и совети за коса Frizuri-prolet-2011-5Новости и совети за коса Frizuri-prolet-2011-6

__________________________________________________
Новости и совети за коса C2G9p1
Новости и совети за коса LНовости и совети за коса AНовости и совети за коса DНовости и совети за коса YНовости и совети за коса BlankНовости и совети за коса D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Новости и совети за коса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новости и совети за коса   Новости и совети за коса EmptyЧет Фед 10, 2011 3:58 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Новости и совети за коса An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
 
Новости и совети за коса
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мода и убавина :: Коса-
Отиди до: