Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Количка

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Количка Empty
ПишувањеПредмет: Количка    Количка EmptyПет Јан 28, 2011 5:07 pm

Еве и тема на која можеме да си кажиме искуства за колички и кој бренд предности и недостатоци.
Ние немаме одбрано количка ,а количката од Кико не ја чувам веке запто не беше нешто посебно.Па така да идеи се дободојдени.
А еве ви еден линк за количка пто ја видов денес.Многу практична ама јас не би ја користела за вистинската намена нејзина,видете ја па кажете што мислите.
http://www.tagabikes.com/au/default.asp?lang=eng
цената нема потреба да ја гледате Благодарам
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Количка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Количка    Количка EmptyПет Јан 28, 2011 6:00 pm

искрено мене вакво нешто многу ќе ми користеше. јас се утепав од пешачење, моите се од нас одалечени некои 7 километри во еден правец, ама па добро ми беше за празнење на батерии.малку седиштето ми е како на тие со три тркалца и кога ние биравме количка баш заради такво седиште не земавме со три тркалца некако се имав чувство дека е многу кратко седлото. инаку нашата е https://www.youtube.com/watch?v=bcbJEx-FuiE.
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 36
Место : скопје

Количка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Количка    Количка EmptyПет Јан 28, 2011 6:19 pm

cakegirl kolickava mnogu mi se dopaga em deteto go vozis em slabees super e ako moze da mi kazes kade si ja videla i koja cena e da si znam za vtoro.
Nie imame vakva Количка 1280656138_107675585_1----Chicco-CT04-1280656138 i prezadovolna sum kombinacija e letna zimska za sekakov teren lesno se sklopuva cador sistem kaj nas na kamenja e turbo vozena pa nisto ne i fali ko nova e
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Количка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Количка    Количка EmptyПет Јан 28, 2011 7:37 pm

Количкиве беа закон, прекрасно нешто cakegirl, уште да ги има овде кај нас супер би било! Мими и ние како вашата имавме слична количка, маста и ја извадивме, до годинка во неа сакаше се да заспива.

__________________________________________________
Количка ZrxTm12
Количка 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 36
Место : скопје

Количка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Количка    Количка EmptyСаб Фед 05, 2011 3:00 am

David ne ja menjase za nisto kolickava sveki do pred nekoe vreme go uspivase vo nea dodeka ne mi pukna filmot da ja spakuvam zasto celi noze mu visea od kolickata i taka da spie
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Количка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Количка    Количка EmptyЧет Фед 10, 2011 4:11 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Количка An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Количка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Количка    Количка Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Количка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Новороденчиња до 1 година-
Отиди до: