Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Зимска шема

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyНед Фед 06, 2011 9:37 pm

BetiBup фла ти мнооооооооооогу буб

cakegirl Честитки , нека е жива здрава и голема да расне. јупи

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja
Модератор
Модератор
tanja

Број на мислења : 63
Female Возраст : 36

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyНед Фед 06, 2011 10:12 pm

cakegirl нека ти е жива и здрава внуката, голема да расте

А еве и јас да во почастам од мојава ужина

Зимска шема - Page 13 Pear

се гледа дека сум трудница штом среде зима запнав за круши скокање


__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 Dev223pr___
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyНед Фед 06, 2011 10:15 pm

laugh баш се гледа


Ммммм и јас сакам круши

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja
Модератор
Модератор
tanja

Број на мислења : 63
Female Возраст : 36

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyНед Фед 06, 2011 10:21 pm

Ајде иди нагости, имам уште, а утре пак ќе си купам ептен ми се погодија

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 Dev223pr___
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyНед Фед 06, 2011 10:54 pm

Cakegirl Честито внука,нека е здрава и жива, гоооолема да расне ! Тања добра си ти, јас сред зима барав јагоди и тоа секој ден ахахахах, ајде лелеле опсссс ти отварам апетит, ама ги има сега секаде по продавнициве.Зимска шема - Page 13 %3Ca%20href=Зимска шема - Page 13 Palacinky-velky Може ли палачинки ?

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 ZrxTm12
Зимска шема - Page 13 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyВто Фед 08, 2011 10:42 am

Добро утро на сите како сте ми?

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyВто Фед 08, 2011 11:05 am

Nikako daj kafe букет

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
tanja
Модератор
Модератор
tanja

Број на мислења : 63
Female Возраст : 36

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyВто Фед 08, 2011 12:07 pm

Еве кафе
Зимска шема - Page 13 Ini

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 Dev223pr___
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyВто Фед 08, 2011 12:10 pm

Повели
Зимска шема - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcTB0R6u2NhPTnGsR-h2GfwyGtOvz8NUL7Hrc_wJp3IJ4PQh8R_b

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyСре Фед 09, 2011 12:02 pm

Добро утро, како сте ми? кафе

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyСре Фед 09, 2011 2:18 pm

Денеска сме подобри јупииииииии, ајде од мене нешто благоЗимска шема - Page 13 %3Ca%20href=Зимска шема - Page 13 Palacinky-velky

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 ZrxTm12
Зимска шема - Page 13 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyСре Фед 09, 2011 2:26 pm

Е баш ме погоди, ми фалеше нешто вакво.

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyСре Фед 09, 2011 2:37 pm

За тебе се бе срц, ај едно живели во наша чест и успехЗимска шема - Page 13 %3Ca%20href=Зимска шема - Page 13 Sampanjac

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 ZrxTm12
Зимска шема - Page 13 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyСре Фед 09, 2011 2:41 pm

Благодарам фалааааа многу букет

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyСре Фед 09, 2011 3:06 pm

mimi22 ти пишав ПП =] и tanja.v исто букет

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyЧет Фед 10, 2011 10:51 am

Добро утро букет

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 EmptyЧет Фед 10, 2011 2:44 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Зимска шема - Page 13 C2G9p1
Зимска шема - Page 13 LЗимска шема - Page 13 AЗимска шема - Page 13 DЗимска шема - Page 13 YЗимска шема - Page 13 BlankЗимска шема - Page 13 D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
Зимска шема - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема - Page 13 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Зимска шема
Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 13Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: