Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Зимска шема

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Зимска шема   Зимска шема EmptyВто Јан 04, 2011 11:54 pm

Во темава можете да си разговарате во стил кафе-муабет
Ајде со убаво нека ни тргне и годината а и форумчево
Зимска шема Ts0hp5k6
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСре Јан 05, 2011 1:04 am

Стигаат и чашите за да наздравиме за сите идни убави мигови споделени тука.
Ве чекаме на здравица срам
Зимска шема Mid60388news

__________________________________________________
Зимска шема An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Cucika
Администратор
Администратор
Cucika

Број на мислења : 39
Female

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСре Јан 05, 2011 3:09 am

На здравје нека ви е , јас штедам на простор, не ве частам ништо весело
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСаб Јан 08, 2011 1:04 am

Колешки оди ли работава? придружни вокали

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСаб Јан 08, 2011 1:07 am

Мислам дека ќе ја биде работава и тоа многу наскоро.Ќе не има многузаедно

__________________________________________________
Зимска шема An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Cucika
Администратор
Администратор
Cucika

Број на мислења : 39
Female

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСаб Јан 08, 2011 1:21 am

Смаилињата на лејди ме потсетија на "три невести тикви брале, бреј бреј" Благодарам весело
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСаб Јан 08, 2011 1:23 am

а ние на што те потсетивме на тиквите или на невестите? :DD

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Cucika
Администратор
Администратор
Cucika

Број на мислења : 39
Female

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСаб Јан 08, 2011 1:25 am

плесачица не си нормална хаха , ти ме потсети на Васка Илеива хухуху
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyСаб Јан 08, 2011 1:27 am

хухуху луда си
а ја кога го ставав смајливо - трбушнава плесачица ми текна на тебе букет незнам зашто

ја ве напуштам за вечер, се читкаме утре

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyНед Јан 09, 2011 1:41 am

Добро ни дојдовте сите, ви посакуваме убава дружба,се надеваме дека ќе ги најдете потребните информации и совети,а и се надеваме дека секој ден ќе не има во се поголем број. придружни вокали

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyНед Јан 09, 2011 1:48 am

Добро ни дојдовте и од мене буб
Се надевам на голема дружба и малку трачарење весело

__________________________________________________
Зимска шема An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
Sara

Број на мислења : 192
Female Возраст : 38

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyНед Јан 09, 2011 1:38 pm

Добро ве најдовме буб
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyНед Јан 09, 2011 1:50 pm

Добро ни дојдовте, повелете по едно утринско кафенце кафе

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 1:25 pm

Девојки повелете утринско кафе
Зимска шема 2409692428_1029eb3150

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 1:28 pm

Ми го погоди кафето Благодарам
Од мене нешто малку благо,зошто од денес пазам што јадам многу празници и неможам веќе
Зимска шема A63g

__________________________________________________
Зимска шема An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 1:40 pm

Ауууу па и ти кросаниве ми ги погоди тооп

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 1:41 pm

Аууууу фала Лејдиииии ммммммм кафееее Зимска шема 775258

__________________________________________________
Зимска шема ZrxTm12
Зимска шема 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 1:55 pm

А ти BetiBup да частеше нешто Зимска шема 442638

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 3:09 pm

Повелете да се освежите со природни витамини, и кој сака малце и да се најде.
Зимска шема Images16Зимска шема Images-2

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja
Модератор
Модератор
tanja

Број на мислења : 63
Female Возраст : 36

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 3:12 pm

Фала ти Lady , ептен ме погоди со сокчето буб

__________________________________________________
Зимска шема Dev223pr___
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 3:22 pm

Повелете од мене топло чоколадо = мојата слаба точка ахахха, немојте да сте кажале дека не ве почастив
Зимска шема Toplo_cokolado4_301010

__________________________________________________
Зимска шема ZrxTm12
Зимска шема 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 3:53 pm

Jas od sokcevo od portokal ke si zemam , ako vi kazam deka 3 kg sum stavila za 10 dena moze nema da mi veruvate , pa od denas na ovosje samo.
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 4:24 pm

Зимска шема %3Ca%20href=Зимска шема Images" border="0" />
Мирјана повели овошје и за тебе о за сите кои сте по овошјето, да не освежи малце!

__________________________________________________
Зимска шема ZrxTm12
Зимска шема 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 4:31 pm

ХАХАХАХА од сабајлево строго здрава исхрана а?

__________________________________________________
Зимска шема C2G9p1
Зимска шема LЗимска шема AЗимска шема DЗимска шема YЗимска шема BlankЗимска шема D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема EmptyПон Јан 10, 2011 11:57 pm

Ајде нешто вкусно, да не биде само овошје - навалете народе :)))Зимска шема %3Ca%20href=Зимска шема Images-1" border="0" />Зимска шема %3Ca%20href=Зимска шема Cadeno_meso_g" border="0" />
И ке ве замолам за некој десерт плисс

__________________________________________________
Зимска шема ZrxTm12
Зимска шема 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Зимска шема Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Зимска шема Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Зимска шема
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 13Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: