Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 На кој мобилен оператор сте претплатник?

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 33
Место : Скопје

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyПет Јан 21, 2011 12:25 am

Јас сум претплатник на T-Mobile и на Vip. Задоволна сум од Vip. Според мене, нудат подобри услуги. Не ми се допаѓа тоа што често снемува мрежа. Иако од T-Mobile не сум задоволна, бројот нема да го откажам затоа што имам " златен број ".

__________________________________________________
На кој мобилен оператор сте претплатник? As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyПет Јан 21, 2011 12:28 am

Т-Мобиле веќе 6 години и навистина сум презадоволна

__________________________________________________
На кој мобилен оператор сте претплатник? C2G9p1
На кој мобилен оператор сте претплатник? LНа кој мобилен оператор сте претплатник? AНа кој мобилен оператор сте претплатник? DНа кој мобилен оператор сте претплатник? YНа кој мобилен оператор сте претплатник? BlankНа кој мобилен оператор сте претплатник? D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 41
Место : Skopje

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyПет Јан 21, 2011 1:19 am

t-mobile sme odamna neznam kolku godini ama zadovolni sme so mm sme na ista preplata ,jas nevrtam mnogu ama pak on takva mu e rabotata sto e non stop na tel i ne plakame mnogu ,sega sakame da zememe uste dva broja za decava
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyПет Јан 21, 2011 1:25 am

јас порано бев на Т- мобиле, но сега сум на ОNE, фамилијарен круг сме и сите сме бесплатно, супер ми е, и затоа ни фиксен не ми е потребен ког асе беспари збориме со мм и моите.

__________________________________________________
На кој мобилен оператор сте претплатник? ZrxTm12
На кој мобилен оператор сте претплатник? 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyПет Јан 21, 2011 1:52 am

На сите оператор сум имала број,и не секогаш биле добри.Се во свое време и причини.

Веќе 1,5 година сум на Вип секогаш имаат одлични понуди.Беа во подредена ситуација поради големите Мобимак и Космофон,па нудеа а и сега нудат одлични услуги.Никогаш не сум проблем со мрежата.Пост-пејт сум со 236денари месечна претплата и кон 1 број бесплатно а тоа е мм.Кон сите други мобилни и фиксни цената е 6.6 денари поповолно здравје.
Засега немам никаква причина да менувам,не сум или поголеми проблеми со веродостојноста на сметката.

__________________________________________________
На кој мобилен оператор сте претплатник? An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyПет Јан 21, 2011 11:24 am

ние сме на One и меѓу нас е бесплатно, 50 денари ни е тарифа месечно, незнам колку бесплатни минути имаме за кон други корисници+бесплатни пораки. Арно ама мм сега чепкал по операториве и навистина Вип нуделе најдобро исплатливи опции.
Вратете се на почетокот Go down
tanja
Модератор
Модератор
tanja

Број на мислења : 63
Female Возраст : 36

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyНед Јан 23, 2011 12:08 am

Претходно бев на Т-мобиле, ама сега сум на Оне и многу ми е поповолно. Имам два броја едниот ми е со 50 денари, ПР линија од кај моите од работа па така со нив имам 3000 минути бесплатни. А на другиот мислам дека претплатата ми е 350, во пакет е со тв и интернет и затоа не знам баш битно до сега немам надминато. Ама и на тој имам 400 бесплатни минути кои си ги користам кон 1 број. Минутата и на двата броја ми е 5,5 денари.
Мм има броеви од сите 3 оператори, ама до пред извесно време плаќаше астрономски сметки. Сега има неогрничено бесплатни разговори и пораки кон цела Оне мрежа, а кога на тоа ќе се додадат и тие 1000 минути кои што ги има на бројот од Вип. Сметките драстично паднаа. За среќа.

__________________________________________________
На кој мобилен оператор сте претплатник? Dev223pr___
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 36
Место : скопје

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyНед Јан 23, 2011 1:39 am

jas bev na site seg sum na vip i mnogu sum zadovolna nikogas pomali smetki ne sme plakale imam besplatno kon cela vip mreza i ni se isplati zaedno so mm maksimum plakame 1000 denari a to prethodno za eden broj ne bilo
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? EmptyЧет Фед 10, 2011 4:34 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
На кој мобилен оператор сте претплатник? An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој мобилен оператор сте претплатник?   На кој мобилен оператор сте претплатник? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
На кој мобилен оператор сте претплатник?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: IT технологија-
Отиди до: