Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Napravi sam

Go down 
АвторПорака
srna22
Нов член
Нов член


Број на мислења : 1

Napravi sam Empty
ПишувањеПредмет: Napravi sam   Napravi sam EmptyСре Јан 19, 2011 12:28 am

imam doma mnogu raboti koi se stari i neupotreblivi...casi,vazni,tanjiri i t.n ...ako mozete da mi dadete nekoj predlog koj sto sami ste go napravile ili nekoj interesna stranica,koja mozebi ke im posluzi i na ostanatite forumdziki..pozdrav4e цвет
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Napravi sam Empty
ПишувањеПредмет: Re: Napravi sam   Napravi sam EmptyСре Јан 19, 2011 3:29 am

Здраво срна, еве јас ќе ти дадам една страна од која можеш да се полсужиш со многу работи - направи сам

__________________________________________________
Napravi sam ZrxTm12
Napravi sam 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Napravi sam Empty
ПишувањеПредмет: Re: Napravi sam   Napravi sam EmptyЧет Фед 10, 2011 4:35 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Napravi sam An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Napravi sam Empty
ПишувањеПредмет: Re: Napravi sam   Napravi sam Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Napravi sam
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Хоби и рекреација-
Отиди до: