Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Државно или приватно образование?

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Државно или приватно образование? Empty
ПишувањеПредмет: Државно или приватно образование?   Државно или приватно образование? EmptyВто Јан 18, 2011 2:44 pm

За кое образование би се одлучиле повеќе: за државното или приватно?
Кое образование според вас има најголем просперитет?
Каде вие би успеале или вашето дете?
Која насока, смер би избрале за вас или вашето дете?


Јас додека би била моќна би ја запишала во приватно образование, не дека државното не чини, но приватното кај мене има поголеми опции за успех и напредок. И во државните училишта и факултети има добри професори. Сепак тоа е одлука на секоја индивидуа!......

__________________________________________________
Државно или приватно образование? ZrxTm12
Државно или приватно образование? 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Државно или приватно образование? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Државно или приватно образование?   Државно или приватно образование? EmptyВто Јан 18, 2011 4:46 pm

значи единствена работа со која се тешам е дека моментално детето ми е мало и дека додека таа да стигне на ред за училиште ќе има подобри опции од досегашните.
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Државно или приватно образование? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Државно или приватно образование?   Државно или приватно образование? EmptyЧет Фед 10, 2011 4:12 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Државно или приватно образование? An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Државно или приватно образование? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Државно или приватно образование?   Државно или приватно образование? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Државно или приватно образование?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Тинејџери-
Отиди до: