Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Нашите ученици

Go down 
АвторПорака
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 41
Место : Skopje

Нашите ученици Empty
ПишувањеПредмет: Нашите ученици   Нашите ученици EmptyСре Јан 12, 2011 4:37 pm

оваа тема нека ни послужи за да си ги фалиме нашите деца.
мојте девојчиња се 5 и 3 одд .
сега за сега сум задоволна двете се одлични,иако мислам дека со новиве проекти имаат многу матријал за учење
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Нашите ученици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нашите ученици   Нашите ученици EmptyВто Јан 18, 2011 3:00 pm

Тоа е точно Тања. Сега имаат навистина многу за разлика од порано. Обемен им е материјалот, и постојано од нив бараат знаење.Го оценуваат секојдневно во нивното портфолио ги запишуваат нивните знаења и успеси.

__________________________________________________
Нашите ученици ZrxTm12
Нашите ученици 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Нашите ученици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нашите ученици   Нашите ученици EmptyЧет Фед 10, 2011 4:12 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Нашите ученици An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Нашите ученици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нашите ученици   Нашите ученици Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Нашите ученици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 6 до 12-
Отиди до: