Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Кога лисјата паѓаат-серија

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија EmptyСре Јан 12, 2011 10:30 am

За мене е премногу убава серијава, постојано ја гледам. Има интересни моменти, возбудливи настани кои ке те остават без див, многу заплети, дејствија.
Дали и вие ја пратите?
Кои ликови ви се допаѓаат да ги гледате?
Што најмногу ви се допадна во серијата, или пак не ви се допаѓа оваа серија?
-Споделете разни милсења....

__________________________________________________
Кога лисјата паѓаат-серија ZrxTm12
Кога лисјата паѓаат-серија 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија EmptyСре Јан 12, 2011 12:24 pm

Jas ja obozavam i samo taa serija ja gledam nemam vreme za drugi od sin mi ne me ostava mnogu mnogu da zjapam pe ke pustam ton do daska i taka samo na slusanje sum, dzevrie mi e omilen lik da se nasmeam od srce, nedzla mi se dopaga kako izgleda, dzem i levent se mnogu ubavi glumci da si isplaknes oci , se na se interesna serija , ne ja gledam od start od vtora sezona pocnav da gledam i iskreno se nadevam deka e celosno otkupena zosto ako ne e kuznae sto ke se sluci ko sto velija e vo zatvor.
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 33
Место : Скопје

Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија EmptyСре Јан 12, 2011 4:12 pm

Не ја следам серијава редовно. Само кога ќе начекам да ја даваат Џеврие, тогаш ја гледам. Многу ми е смешна Џеврие.

__________________________________________________
Кога лисјата паѓаат-серија As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 41
Место : Skopje

Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија EmptyСре Јан 12, 2011 4:31 pm

koga e serijata doma e stama ,ja gledame redovno ,a najmalata kerka pocna i baba i da ja vaka baba dzevrie
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
*Ane*

Број на мислења : 67
Female Возраст : 37
Место : Skopje

Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија EmptyСре Јан 12, 2011 6:39 pm

Ја пратам,ама од втората сезона,сега ми е криво што не ја гледав од почеток.Обожавам да ја гледам Џеврие,исто и Ферхунде,ме интересира до каде ке оди сеуште нивниот расипан памет хухуху и слатко си се смеам.А јас очи си плакнам на Левент,да го грабниш и да бегаш е дотерана
Вратете се на почетокот Go down
MaryMacedonia
Нов член
Нов член
MaryMacedonia

Број на мислења : 2

Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија EmptyЧет Фед 24, 2011 12:01 am

супер серија
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com/
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија EmptyПет Jул 22, 2011 5:02 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/
:welcome:

__________________________________________________
Кога лисјата паѓаат-серија An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кога лисјата паѓаат-серија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лисјата паѓаат-серија   Кога лисјата паѓаат-серија Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога лисјата паѓаат-серија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: ТВ-
Отиди до: