Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Односот на вашите родители со зетот

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 33
Место : Скопје

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyСре Јан 12, 2011 5:01 am

Каков однос имаат вашите родители со вашиот дечко/сопруг?

Дечко ми и татко ми имаат коректен однос. Не се блиски, меѓутоа кога ќе се видат си го имаат она - здраво, како си/како сте. Мило ми е што е така.

__________________________________________________
Односот на вашите родители со зетот As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
Sara

Број на мислења : 192
Female Возраст : 38

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyСре Јан 12, 2011 2:52 pm

Супер однос, супер се сложуваат, заедно гледаат фудбал, делат ливче на спортска, се слушаат на телефон за било што, пу пу пу да не ги урочам.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyСре Јан 12, 2011 2:54 pm

Ставам потпис на постот на чоколадце.Истот е и кај мене.Кога ќе се видат,коректен однос,здраво како си, некој мал муабет. И сметам дека е ОК

__________________________________________________
Односот на вашите родители со зетот C2G9p1
Односот на вашите родители со зетот LОдносот на вашите родители со зетот AОдносот на вашите родители со зетот DОдносот на вашите родители со зетот YОдносот на вашите родители со зетот BlankОдносот на вашите родители со зетот D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 41
Место : Skopje

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyЧет Јан 27, 2011 11:00 pm

imaat super odnos do sega fala bogu se nemaat zamereno bukvalno go sakaat kako svoe dete a i on niv mnogu gi postuva
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyПет Јан 28, 2011 12:46 am

Супер однос имаат го гледаат како свое дете, дури повеќе он им помага во све доколку брат ми. Со татко ми се како другари, супер се фала богу да не ги урочам пупу ахахаха. Некогаш кога ке имаме дуели се од негова страна наместо од моја страна.

__________________________________________________
Односот на вашите родители со зетот ZrxTm12
Односот на вашите родители со зетот 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyПет Јан 28, 2011 12:50 am

па веројатно е добар, чим го викаат за ова она и он одма трча дури понекогаш од што им иде многу по кеф мене ме нервира. шала на страна добри се и едните и другите.
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyПет Јан 28, 2011 1:59 pm

Super odnos imaat zaedno si gledaat , igraat fudbal, kako drugari se barem sega za sega nemozam da se pozalam.
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 36
Место : скопје

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyПет Јан 28, 2011 2:10 pm

Od start go prifatija kako svoe dete se pocituvaat im pomaga za sto i da treba do sega nemalo nikakov problem daj boze taka i da ostane
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот EmptyЧет Фед 10, 2011 4:07 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Односот на вашите родители со зетот An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Односот на вашите родители со зетот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Односот на вашите родители со зетот Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Односот на вашите родители со зетот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Родители-
Отиди до: