Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Има ли надеж

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 39
Место : Скопје

Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Има ли надеж   Има ли надеж EmptyВто Јан 11, 2011 5:04 pm

Може ли да се спаси врската?Но како?
Што би направиле за да се смирите со партнерот?
Што ако не сте виновни ,а што ако сте виновни?

Што би направиле за врската да продолжи,зошто можеби тој е тој?

__________________________________________________
Има ли надеж An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
fire
Нов член
Нов член
fire

Број на мислења : 10
Возраст : 37

Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Има ли надеж EmptyПон Фед 07, 2011 2:03 am

a sto koga posle tolku godini ne si sigurna deka e toj toj, sto koga posle tolku mnogu zrtvi se osekas deka e se greska??
Sto koga nema vinovnik, a nema ni hrabrost za se da se ostavi vo minatoto i da se pocne od pocetok.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Има ли надеж EmptyНед Фед 20, 2011 2:35 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Има ли надеж C2G9p1
Има ли надеж LИма ли надеж AИма ли надеж DИма ли надеж YИма ли надеж BlankИма ли надеж D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Rocka
Нов член
Нов член
Rocka

Број на мислења : 9

Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Има ли надеж EmptyНед Фед 20, 2011 11:13 pm

Oh, pak li ke treba da se registriram? :D
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Има ли надеж EmptyПон Фед 21, 2011 6:38 pm

Да Има ли надеж 442638


Се селиме на новиот форум
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Има ли надеж C2G9p1
Има ли надеж LИма ли надеж AИма ли надеж DИма ли надеж YИма ли надеж BlankИма ли надеж D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Rocka
Нов член
Нов член
Rocka

Број на мислења : 9

Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Има ли надеж EmptyПон Фед 21, 2011 7:08 pm

Oh.. pak samo za zenski :))
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Има ли надеж EmptyВто Фед 22, 2011 4:22 pm

Се селиме на новиот форум
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Има ли надеж C2G9p1
Има ли надеж LИма ли надеж AИма ли надеж DИма ли надеж YИма ли надеж BlankИма ли надеж D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
Има ли надеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Има ли надеж Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Има ли надеж
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Раскинување-
Отиди до: