Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Спонтан абортус

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Спонтан абортус Empty
ПишувањеПредмет: Спонтан абортус   Спонтан абортус EmptyПон Јан 10, 2011 4:45 pm

Значи многу го мразам и самиот термин ама ја отварам оваа тема каде што ке можиме да си поделиме искуства и совети или едноставно да си се олесниме како се чуствуваме во врска со ова.
Вратете се на почетокот Go down
Медено
Нов член
Нов член


Број на мислења : 1

Спонтан абортус Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спонтан абортус   Спонтан абортус EmptyНед Апр 10, 2011 9:06 pm

Драги моии јас неодамна имав искуство со спонтан абортус и многу сум разочарана. Многу било тешко да се доживее вакво нешто.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Спонтан абортус Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спонтан абортус   Спонтан абортус EmptyВто Апр 19, 2011 8:08 pm

Се преселивме на новиот форум
http://www.zenskitajni.com/forum/index.php

__________________________________________________
Спонтан абортус C2G9p1
Спонтан абортус LСпонтан абортус AСпонтан абортус DСпонтан абортус YСпонтан абортус BlankСпонтан абортус D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
Спонтан абортус Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спонтан абортус   Спонтан абортус Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Спонтан абортус
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мајчинство :: Бременост-
Отиди до: