Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Лични успеси

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Лични успеси Empty
ПишувањеПредмет: Лични успеси   Лични успеси EmptyПон Јан 10, 2011 1:13 am


Во животот секогаш се бориме за нешто, и сакаме да изградиме нешто, да постигнеме соодветен ранк,позиција,цел... Но тоа не секогаш мора да биде диплома,признание,чин, некогаш е доволно тоа што не исполнува да претставува вистински успех за нас. Кои се вашите успеси во животот (немора да се признанија, може како што реков и работи кои ве исполнуваат)



За мои успеси сметам три работи
Првата работа која ја пребродив, беше еден тежок период во мојот живот-во моето семејство,каде што бев настроена оптимистички и сметам дека навистина допринесов за тоа сега да изгледа како прекрасно семејство.
Второ мојата врска. Јас мојата врска со дечко ми си ја сметам за успех, бидејќи да си со некого долго време и да градиш љубов е вистински успех.

И трето успехот што го постигнувам со спортот стрелаштво, 5 години државен првак, 30 на светско првенство, 18 на олимпијада, сметам дека е вистински успех - бидејќи во овој спорт Македонија немала до сега таков пласман.А и моите тренажни процеси одат во нагорна линија - што уште повеќе ме радува.

__________________________________________________
Лични успеси C2G9p1
Лични успеси LЛични успеси AЛични успеси DЛични успеси YЛични успеси BlankЛични успеси D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 37
Место : Скопје

Лични успеси Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лични успеси   Лични успеси EmptyПет Јан 14, 2011 11:03 am

Некогаш се запрашувам дали нешто сум постигнала во животот?
Кога ке направам преглед на сите настани и случувања, можам само да потврдам дека и јас сум успеала во животот. Можеби не толку на професионален план, но да завршиш факултет е голем успех во најбрз можен рок, да се запишеш на последипломски студии исто е голем успех, да научиш многу работи во животот, кои во иднина ке ти помогнат да се бориш со животот. Да создадеш семејство исто така е голем успех во ова брзо и напредно време!
Моите натпревари по ликовно образование, убавите цртежи кои ги красат sидовите на професорите, добиените награди, стекнатата доверба.
Успехот со Авон, бев надобриот претставник на Македонија за кој си добив соодветна награда на која убаво си поминав!
Има уште но за сега доволно е ......

__________________________________________________
Лични успеси ZrxTm12
Лични успеси 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
SeriousGirl
Нов член
Нов член


Број на мислења : 4

Лични успеси Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лични успеси   Лични успеси EmptyВто Јан 18, 2011 11:01 pm

Навременото дипломирањето (станувањето академски граѓанин) го сметам за мој успех.
Успешното завршување на голем број обуки.
Запишувањето на магистерски студии.
Пријавувањето на темата за магистерскиот труд.
Учеството на научна конференција од меѓународен тип и издавањето на мал труд во зборник.
Запознавањето со сегашниот партнер (дечко). Надминувањето на проблемите во врската, оттргнувањето од непријателите.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




Лични успеси Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лични успеси   Лични успеси Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Лични успеси
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Бла бла...-
Отиди до: