Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.
Женски свет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

 

 Неверство

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 33
Место : Скопје

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Неверство   Неверство EmptyНед Јан 09, 2011 2:03 pm

Дали би му простиле на партнерот доколку ве изневери?

Јас не би му простила на дечко ми. Штом ме изневерил, значи дека нешто не било во ред со нашата врска.

__________________________________________________
Неверство As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство EmptyНед Јан 23, 2011 8:23 pm

па од сегашен аспект не би простила меѓутоа се надевам дека како навистина би реагирала никогаш да не дознаам.
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 41
Место : Skopje

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство EmptyНед Јан 23, 2011 8:59 pm

nedaj boze da dojde do neversto no mislam deka nikogas ne bi prostila ,i voopsto nema da se dvoumam da go ostavam,ako se desilo ednas sigurno ke ima i vtor pat i tret pat a ako ednas prostis ke si lezi na toa uvo i ke si tera po svoe ,zboruvam za vo brak a ako e veke nevrstvo vo vrska mislam deka e veke druga rabota jas stalno mu vikam na mm nedaj boze da doznaam nesto ama dodeka ne te fatam na delo neveruvam ama ako te fatam ke ti go otsecam
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 36
Место : скопје

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство EmptyНед Јан 23, 2011 9:58 pm

hahaha tanja i ja mu vikam taka ke si ostane bez nego
a inace da se vratam na temata neverstvo ne bi prostila barem takov mi e stavot zasto toj sto izneveril ednas ke izneveri i drug pat i nema opravduvanje za toa ako ne me pocituval i nedovolno me sakal cim pobaral seks kaj druga togas nema sto da bara so mene
Вратете се на почетокот Go down
fire
Нов член
Нов член
fire

Број на мислења : 10
Возраст : 37

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство EmptyПон Фед 07, 2011 2:07 am

Nemoj da vikate nema da prostam, mozebi ne ste se nasle vo situacija da prostite, ama podobro e da ne doznate neli?
Ne sum doznala nesto takvo ama i nesakam, zatoa sto kolku i da vikam nema da mu prostam i sl. znam deka nema da bide taka.
A sto ako vie ste vinovni sto toj ve izneveril ili sekogas e kriv nekoj drug?
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство EmptyПон Фед 07, 2011 2:53 am

Јас не можам да сфатам како би била јас виновна за неговото неверство?Па јас сигурно нема да го слечам и со пиштол да го натерам да прави нешто.Ако изневерил значи така сакал.Можно е да е момент на слабост ама тоа не е никакво оправдување.Јас не би простила неверство.А не му се заканувам ова че ти направам или она.Едноставно му имам кажано ако тоа се случи во истата минута можи да заборави на мене а не му го отсекувам нека си го има нека си фати некоја болест Неверство 442638
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 36
Место : скопје

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство EmptyПон Фед 07, 2011 3:59 am

Nemoze zenata da bide vinovna za neverstvoto mozebi mislis ako go zapostavuva i slicno ako e taka ne znaci deka toj treba da trca po prvata suknja nema opravduvanje za neverstvo.Poznavajki se sebe si ne bi sakala da prostam zatoa sto taka ke si go napravam zivotot pekolen na sekoe negovo izleguvanje ke mislam kade e i so koja e i ke se jadam zatoa sum mu kazala ako sakas da imas zena i dete ne ni pomisluvaj na druga a ako mislis deka ti treba nekoja druga togas nema sto da baras pokraj mene.A toj covek sto ednas izneveril i mu se prostilo ke go napravi toa povtorno znaejki deka pak ke ide prosteno
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство EmptyПет Фед 11, 2011 10:47 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Неверство C2G9p1
Неверство LНеверство AНеверство DНеверство YНеверство BlankНеверство D
Вратете се на почетокот Go down
https://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
Неверство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство   Неверство Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Неверство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: