Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Имаш ли?!?!?!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 4:13 am

Nemam

Imas li akvarium?
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 2:14 pm

Imam

Imas li nintendo?
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 2:24 pm

Да
Имаш ли лап топ?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 2:56 pm

nemam
imas li masina za sadovi
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 3:08 pm

Имам
имаш ли патики?
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 3:12 pm

Имам

Имаш ли скии?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 3:14 pm

немам шо ке му правам тука хухуху
имаш ли велосипед?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Фед 01, 2011 2:09 pm

Немам.

Имаш ли ролери?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Фед 01, 2011 2:12 pm

имам, ама исто како да ги немам - не се возам
Имаш ли прележано сипаници?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Фед 01, 2011 2:45 pm

Имам фала богу.

А ти имаш ледени коцки? гладен
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Фед 01, 2011 2:58 pm

ммммммм имам
имаш ли домашно милениче?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Фед 01, 2011 5:55 pm

Имам.

Имаш ли пена за коса?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Фед 01, 2011 7:42 pm

Некористам и немам.

Имаш ли фигаро?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
elle
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 13
Female

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Сре Фед 02, 2011 1:36 am

nemam

imas li pegla za kosa?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Фед 05, 2011 3:17 pm

Имам.

Имаш ли блендер?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Имаш ли?!?!?!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Игри-
Отиди до: