Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Имаш ли?!?!?!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 4:24 am

Немам
Имаш ли чај од брусница?
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 1:26 pm

Обавезно имам чаеви колку сакаш...

Еурокрем?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 2:07 pm

Имам.

Имаш ли фигаро?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Јан 11, 2011 5:52 pm

Не
Имаш ли електрична четка за заби?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Јан 11, 2011 6:07 pm

Немам.

Имаш ли чипс?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Сре Јан 12, 2011 2:55 pm

Немам.

Имаш ли едно топло нескафе да почастиш?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Сре Јан 12, 2011 4:02 pm

Немам.

Имаш ли вештачко цвеќе?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Сре Јан 12, 2011 6:33 pm

Немам
Имаш ли подметачи за чаши?
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Чет Јан 13, 2011 4:30 pm

Имам
Имаш ли кисело млеко дома?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Чет Јан 13, 2011 5:00 pm

Имам.

Имаш ли виски?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 15, 2011 12:07 am

имам

Имаш ли фиксен телефон дома?
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 15, 2011 12:53 am

Имам
Имаш ли џогер?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 15, 2011 2:53 am

Да

Имаш ли многу џемпери?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 15, 2011 5:15 pm

Немам.

Имаш ли црвен прслук?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 15, 2011 7:07 pm

Имам

имаш ли лаптоп?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 15, 2011 7:23 pm

Не (се мене прашањево ми паѓа плачка
Имаш ли книги од Достоевски?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 17, 2011 12:34 am

Не.

Имаш ли монопол?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Јан 25, 2011 12:51 am

Имам

имаш ли ризико?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Јан 25, 2011 2:50 am

nemam
imas li porno filmovi хухуху
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Јан 25, 2011 12:26 pm

Nemam

Imas li golemi gradi?
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Вто Јан 25, 2011 12:31 pm

da


imas li sator
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пет Јан 28, 2011 4:23 pm

Немам.

Имаш ли лепеза?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пет Јан 28, 2011 5:23 pm

Имам

Имаш ли восок дома за депилација?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пет Јан 28, 2011 8:21 pm

Немам.

Имаш ли фигаро?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 29, 2011 12:13 am

Немам

Имаш ли уметнички слики дома?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Имаш ли?!?!?!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Игри-
Отиди до: