Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Имаш ли?!?!?!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 08, 2011 8:15 pm

Едноставни нели
Се поставува прашање со Имаш ли........?

Пр.Имаш ли дигитален фотоапарат?
Членот по мене треба да одговори и постави ново прашање со Имаш ли...?


__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 08, 2011 11:27 pm

Немам.

Имаш ли микробранова печка?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 08, 2011 11:45 pm

Имам ама не ја користам
Имаш ли дупло ќебе?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Саб Јан 08, 2011 11:59 pm

Имам
Имаш ли ЛЦД ТВ?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 12:07 am

Немам.

Имаш ли блендер?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 12:14 am

Имам
Имаш ли цевка фармерки?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 12:22 am

Имам.

Имаш ли црна танга?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 12:29 am

Имам
Имаш ли подвезици?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 12:46 am

Немам.

Имаш ли капучино?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 12:58 am

Немам

Имаш ли пегла за коса?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 1:00 am

Имам.

Имаш ли благо дома?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Нов член
Нов член


Број на мислења : 1

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 1:03 am

Имам.
Имаш ли куче?
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 1:05 am

Немам

Имаш ли новогодишна елка?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 1:27 am

Имам.

Имаш ли мобилен на отварање?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 1:33 am

Имам

Имаш ли кола?
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 1:35 am

немам
Имаш ли машина за садови дома?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 1:37 am

Немам
Имаш ли плишени мечиња?
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 2:03 am

Имам.

Имаш ли соковник?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Нед Јан 09, 2011 9:07 pm

Имам.

Имаш ли завеси поставено на прозор?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 12:05 am

Немам

Имаш ли sony playstation?
Вратете се на почетокот Go down
tanja
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 63
Female Возраст : 33

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 1:38 am

Немам
Имаш ли лаптоп?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 1:40 am

Не плачка
Имаш ли кафемат?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 2:51 am

Имав ама го дадов, не го користев.

Имаш виршли во фрижидер? ( ми се пријадоа па ги пишав :))))))))

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 2:58 am

Имав ама ги изедовме предмалку
Имаш ли замрзнати јагоди?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   Пон Јан 10, 2011 3:11 am

Ллелеле ме потсети на времето кога бев трудна, под дрво и под камен барав агоди во зима ахахах, немам.

Топло чоколадо - бело? Да ми направиш еден ден - цмок

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Имаш ли?!?!?!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Имаш ли?!?!?!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Игри-
Отиди до: