Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Антивируси

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Антивируси   Саб Јан 08, 2011 7:02 pm

Каков антивирус користите на вашиот компјутер?
Од кој сте задоволни,а од кои незадоволни?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   Пон Јан 10, 2011 5:39 pm

Го употребувам авира антивирусот и не сум баш задоволна
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   Пон Јан 10, 2011 5:41 pm

Јас користам касперски, и сум навистина многу задоволна

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   Пон Јан 10, 2011 5:42 pm

ние сме касперски, многу му кочи, ама мм многу се нервира и мислам дека ќе оди на ЕСЕТ, ова на WINDOWS, а на Linux делот немаме
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   Вто Јан 11, 2011 1:19 am

Користам Kaspersky и не сум задоволна. Многу ми кочи компјутерот.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   Вто Јан 11, 2011 1:32 am

јас имам esed nod тријал на секои 30 дена и супер е.Знае да покаже дека се поминати но ви се апдејтува автоматски.Во секунда ми покажува ако нешто има вирус.
Ем безпари ем корисен

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
tanja
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 63
Female Возраст : 33

ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   Чет Јан 20, 2011 10:19 pm

Моментално користиме ESET Smart Security на сите компјутери и сме задоволни, така да остануваме на него, додека не излезе нешто подобро

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   Чет Јан 20, 2011 10:43 pm

Сега користам AVG анти-вирус и не сум задоволна. И од него ми кочи компјутерот.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Антивируси   

Вратете се на почетокот Go down
 
Антивируси
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: IT технологија-
Отиди до: