Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Резиме на 2010година

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Резиме на 2010година Empty
ПишувањеПредмет: Резиме на 2010година   Резиме на 2010година EmptyПет Јан 07, 2011 11:16 pm

Како ви помина 2010година?
Кои се најзначајните моменти,средби,доживувања,чуства,настани..........
Нашишете ваше резиме и колку се на се сте задоволни од 2010 година.

__________________________________________________
Резиме на 2010година An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
 
Резиме на 2010година
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Бла бла...-
Отиди до: