Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Шопинг

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Шопинг   Пет Јан 07, 2011 2:59 am

Можеби не е хоби, но шопингот со сигурност е рекреација и задоволство.
Одите по потреба или случајно шетајќи наоѓате и купувате можеби нешто што во тој момент не ви е неопходно?Со кого ви е најдобар шопингот?
шопинг

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Шопинг   Нед Јан 09, 2011 4:10 pm

Мразам шопинг. Одам да купувам по потреба и едвај чекам да завршам со купувањето. Најмногу мрза ме фаќа кога треба да пробувам фармерки. Имам широки колкови и тешко наоѓам фармерки што ми одговараат.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Шопинг   Нед Јан 09, 2011 4:54 pm

ООООбожавамм шопинг.Едноставно ми е терапија за се.Ако имам лош ден или се скарам со мм.Шопниг леши све.Затоа мм пази да не ме нервира знае дека ке го кошта пари хихи
Вратете се на почетокот Go down
girl1985
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 30
Female

ПишувањеПредмет: Re: Шопинг   Нед Јан 09, 2011 5:19 pm

Обожавам шопинг... можам цел ден да влегувам од продавница во продавница и да пробувам. Обично во шопинг знам да одам со дечкоми, но во последно време одам и сама, никој не замарам да влегува баш каде што јас сакам, плус можам да се задржам во продавнца колку ми душа сака. Шопингот ми е добра терапија :)
Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Шопинг   Пон Јан 10, 2011 5:16 am

Обожавам шопинг......и најмалата купена ситница ми го разубавува денот. Најчесто одам сама на шопинг или со другарка.Сакам да рзгледувам, да шетам од продавница до продавница ама необожавам премногу да пробувам
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Шопинг   Пет Јан 14, 2011 6:27 pm

Јас ако не отидам макар 5денари во џеб а да не ги потрошам одма болна ке паднам. Мене шопингот ме рекреира, ме забавува, расположува. Кога бирам некое парталче за мене сакам сама да одам за да на раат разгледам се. Кога и да не ми бил денот а мм ме однел на шопинг одма ми се разубавува денот

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Шопинг   

Вратете се на почетокот Go down
 
Шопинг
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Хоби и рекреација-
Отиди до: