Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Првиот училишен ден

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Првиот училишен ден   Пет Јан 07, 2011 2:51 am

Како го доживеавте вие, вашето семејство и вашето дете првиот училишен ден.
Сигурно беше незаборавно и со многу фотографии.
Споределете го со нас ова прекрасно чувство и искуство
семејство

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Првиот училишен ден
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 6 до 12-
Отиди до: