Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Игри

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Игри   Чет Јан 06, 2011 10:27 pm

Кога бевте мали кои игри ги игравте во мало, кои ви беа омилени?

Мене хит ми беа плочка и сервис.А вас? :DD

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Игри   Нед Јан 09, 2011 3:18 am

Како мала играв плочка, ластик, народна, сакате ли војна, и др.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Игри   Нед Јан 09, 2011 9:42 pm

Скокање на ластик, жмурка, плочка, сакате ли војска и одбојка

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Воскресија
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 70
Female

ПишувањеПредмет: Re: Игри   Сре Јан 12, 2011 1:49 pm

Многу за набројување не знам до каде да почнам, па вака: ластик, дами и кавалери, криенка, народна, одбојка, и не знам другите како се вик.аат
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Игри   Сре Јан 12, 2011 2:13 pm

Фудбал,сакте ли војска,крадци-полицајци,камај-камај,граница,грабни стапче,жмурка,ластик,народна,плочка......

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Игри   

Вратете се на почетокот Go down
 
Игри
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Кога бев мала-
Отиди до: