Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Корисни линкови

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Корисни линкови   Чет Јан 06, 2011 10:20 pm

Овде може да пронајдете и напишете линкови од најразлични административни прашања и проблеми кои ве интересираат.
Закони на Р.Македонија
Судска пракса
Катастар

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Корисни линкови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Работа и кариера :: Администрација-
Отиди до: