Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилени дестинации во Македонија

Go down 
АвторПорака
Cucika
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 39
Female

ПишувањеПредмет: Омилени дестинации во Македонија   Чет Јан 06, 2011 10:15 pm

Споделете со нас кое место ви оставило најголем впечаток. Дали е тоа природа, планина, езеро,...
Има толку убави места во нашата Македонија.
Дојранско , Охридско, Преспанско езеро, Кожуф планина,...

Обожавам природа, преубаво си се осеќам кога сум некаде на свеж,чист воздух, се трудам секој слободен момент да го искористам. Сакам да одам на Кожуф планина, на Смрдлива вода, да уживам во преубавата гледка на рибникот близу мојот град,...

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Омилени дестинации во Македонија   Нед Јан 09, 2011 8:27 pm

Дефинитивно Охрид е според мене најубава дестинација во Македонија. А многу многу не сум по планините, така да не би можела да речам некое точно определено место.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Омилени дестинации во Македонија   Пон Јан 10, 2011 7:20 pm

Македонија има многу убави места кои вреди да се посетат,На некои од нив сум била а некои ми се во план, ми се допаѓаат езерата реките планините манастирите.Би ги издвоила,Маврово, Галичник, Лазарополе, манстирот св ЈованБигорски и целиот тој мијачки регион, треба да се посети и Берово, струмичките водопади, Преспа, Битола Прилеп, Скопско кале,Катланово, Стоби.....леле има премногу.секој дел од нашава македонија е привлечен и вреди да се посети, истражи и доживее
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилени дестинации во Македонија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилени дестинации во Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Пат околу светот-
Отиди до: