Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Спортски натпревар

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Спортски натпревар   Чет Јан 06, 2011 10:05 pm

Колку често одите на спортски натпревари?
Или колку гледате на Тв?
Може за спорт немате никаков интерес?
пуканки

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Воскресија
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 70
Female

ПишувањеПредмет: Re: Спортски натпревар   Нед Јан 09, 2011 5:25 pm

Ама баш никаков интерес, евентуало ако се најдам во такво друштво може да гледам нешто над или покрај телевизор. :DD
Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Спортски натпревар   Пон Јан 10, 2011 7:12 pm

Редовно следам, најчесто пред Тв а знам и да се појавам на лице место :) особено следам кога има некои големи случувања олимпијада, светско/европско првенство во ракомет фудбал, кошарка...и секогаш кога настапуваме нормално ја бодрам Македонија
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Спортски натпревар   Пон Јан 10, 2011 10:13 pm

си сакам јас утакмици да гледам посебно што со мм сме фанови на различни клубови па кога ќе си фатиме некој сеир еден на друг, па така ни е поинтересен натпреварот. але але але ура
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Спортски натпревар   Пон Јан 10, 2011 11:23 pm

Во живо поредко одам на натпревари,дома повеќе пратам.
Порано се стигав да гледам и фудбал,ракомет,кошарка,најмногу тенис и формула,сега некако не ме влече да гледам само ако игра Македонија или некој наш клуб на европско или светско ниви во било кој спорт.
mama Mace и јас и мм навиваме за различни клубови па знае да биде весело по дома весело

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Спортски натпревар   

Вратете се на почетокот Go down
 
Спортски натпревар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Спорт и Фитнес-
Отиди до: