Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Љубовен калкулатор

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Љубовен калкулатор Empty
ПишувањеПредмет: Љубовен калкулатор   Љубовен калкулатор EmptyЧет Јан 06, 2011 9:52 pm

Колку си одговарате со вашиот партнер?
Љубовен калкулатор Бакнеж

__________________________________________________
Љубовен калкулатор An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Љубовен калкулатор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовен калкулатор   Љубовен калкулатор EmptyНед Јан 09, 2011 3:38 am

Си одговараме 81.5%

__________________________________________________
Љубовен калкулатор As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Љубовен калкулатор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовен калкулатор   Љубовен калкулатор EmptyСаб Јан 22, 2011 9:02 pm

94% срце

__________________________________________________
Љубовен калкулатор C2G9p1
Љубовен калкулатор LЉубовен калкулатор AЉубовен калкулатор DЉубовен калкулатор YЉубовен калкулатор BlankЉубовен калкулатор D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 35
Место : скопје

Љубовен калкулатор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовен калкулатор   Љубовен калкулатор EmptyСаб Јан 22, 2011 9:42 pm

84,5 %
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Љубовен калкулатор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовен калкулатор   Љубовен калкулатор Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубовен калкулатор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Насмевни се-
Отиди до: