Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најгледан канал

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Најгледан канал Empty
ПишувањеПредмет: Најгледан канал   Најгледан канал EmptyЧет Јан 06, 2011 9:24 pm

Може да се повеќе канали кои секојдневно со задоволство ги гледате.
Кој Тв канал најмногу го гледате и зошто?

__________________________________________________
Најгледан канал An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Најгледан канал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгледан канал   Најгледан канал EmptyНед Јан 09, 2011 3:42 am

Најмногу гледам Vh1, затоа што ми се допаѓаат песните што ги пуштаат. Посебно што пуштаат стари хитови.

__________________________________________________
Најгледан канал As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
 
Најгледан канал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: ТВ-
Отиди до: