Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилена храна/специјалитет

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Омилена храна/специјалитет   Сре Јан 05, 2011 10:52 pm

Која вие омилена храна или специјалитет кој често сакате да го јадете или приготвувате?
Може е еден посебен или се повеќе.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Воскресија
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 70
Female

ПишувањеПредмет: Re: Омилена храна/специјалитет   Нед Јан 09, 2011 10:00 pm

Најомилена ми е руската салата, арно ама не ја правам често, можеби за да не ми стане досадна. Подготвувам се што ќе ми падне на ум, најчесто некој специјалитет со пилешко оти е најлесно не многу калорично.
Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Омилена храна/специјалитет   Пон Јан 10, 2011 4:41 am

Гурман сум и неможам да издвојам лесно која храна ми е омилена.На лето сакам сладолед и лубеница во зима сарма ајварче, често се шалам дека омилено овошје ми е крем бананче :D , сакам италијанска храна пици,тестенини..обожавам слатко и така мојов пост би немал крај. Сепак највеќе сакам свежи салати и овожје, особено оние кои ги има на наже поднебје
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилена храна/специјалитет   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена храна/специјалитет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Моја кујна - моја тајна :: Храна-
Отиди до: