Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Апел за помош за Игор Петрески

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Апел за помош за Игор Петрески   Вто Фед 08, 2011 1:15 pm

Апел за помош за Игор Петрески

Кликнете тука за поопширни информации

Игор Петрески има потреба и од нашата хумана Македонија !
Запродолжување на рехабилитацијата на Игор Петрески отворена е денарска сметка во Тутунска Банка со број 210-7000005910-60
Секоја сума која ке биде донирана ке направи чекор напред во неговото опоравување.
Семејство Петрески на сите донатори им изразува голема благодарност.
Извор

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Апел за помош за Игор Петрески   Чет Фед 10, 2011 4:23 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Апел за помош за Игор Петрески
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: