Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ДА МУ ПОМОГНЕМЕ НА 2-ГОДИШНИОТ ЛУКА ТРАЈКОВСКИ

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: ДА МУ ПОМОГНЕМЕ НА 2-ГОДИШНИОТ ЛУКА ТРАЈКОВСКИ   Вто Фед 08, 2011 10:41 am

Dvegodisniot Luka ima tesko ostetuvanje na sluhot na koj mu e potrebna operacija so Kohlearen Implant koj cini 25.000 evra.Ve molime donirajte za da mu pomogneme na LUKA. Dvegodisniot Luka ima tesko ostetuvanje na sluhot na koj mu e potrebna operacija so Kohlearen Implant koj cini 25.000 evra.Ve molime donirajte za da mu pomogneme na LUKA.
Ve molime donirajte na ziro smetka:250-0120001357-94 Sparkasse banka Makedonija ad Skopje na ime na Ljubica Trajkovska ,ul: Gigo Zafirovski br:2 Kumanovo, i so povik na telefonskiot broj 070-143-114 donirate 100den.
Vi Blagodarime Dobri ludje
Извор

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
ДА МУ ПОМОГНЕМЕ НА 2-ГОДИШНИОТ ЛУКА ТРАЈКОВСКИ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: