Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 тој Е вистинскиот

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: тој Е вистинскиот   Пон Фед 07, 2011 10:29 pm

Како, кога и на кој начин почувствувавте и знаевте дека е вистинскиот?
Што беше потребно да ве увери, или на кој начин?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: тој Е вистинскиот   Пон Фед 07, 2011 11:38 pm

еве и сега незнам како ама бидна младенци , а неможам да се пожалам или да речам дека не е вистинскиот кога тој е сега, денес и во овој момент.
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: тој Е вистинскиот   Вто Фед 08, 2011 1:16 am

neznam kako srceto toa najdobro si go znae :)
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: тој Е вистинскиот   Вто Фед 08, 2011 3:29 am

Uste od pocetokot na vrska ta go cuvstvuvav mnogu blizok iza kratko vreme zamisluvav deka toj ke mi bide soprug.Sega za sega znam deka e vistinskiot a se nadevam zasekogas ke ostane taka
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: тој Е вистинскиот   

Вратете се на почетокот Go down
 
тој Е вистинскиот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: