Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Бинас Tаировска

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Бинас Tаировска   Саб Фед 05, 2011 6:57 pm

070143177- Бинас Tаировска има 1 годинка кај неа е утврдено оштетување на двете очи. За подобрување на видот на малата Бинас потребна е операција во Турција која би чинела 10.000еур. Семејството не е во состојба да го покрие целиот трошок.
Извор

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Бинас Tаировска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: