Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да и помогнеме ♥ на Ирена Кадијовска

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Да и помогнеме ♥ на Ирена Кадијовска   Пет Фед 04, 2011 4:59 pm

Да помогнеме ♥ 070143121- Ирена Kaдијовска има 23 години кај неа е утврдена дијагноза фибросаркома на десната глутеална и слабинска регија или мекоткивен тумор кој бил опериран во Ноември 2009 година но за краток временски рок туморот нараснал во големина на човечка глава. За операцијата потребни се 122.000,00 МКД.Кај Ирена веќе се појавува и губење на видот како и неподвижност на рацете потребна е итна операција.
Извор

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Да и помогнеме ♥ на Ирена Кадијовска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: