Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Помогнете му на Александар Ицковски

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Помогнете му на Александар Ицковски   Чет Фед 03, 2011 6:18 pm

070/143-144- Помогнете му на Александар Ицковски кој боледува од Ретинопатија прематуре, оштетување на видот од инкубаторите . Нему веќе му се направени 3 ласери во Белград-за жал неуспешни, аследат уште3 во Белгија, на кои се надеваат родителите,за спасување на левото око.
Извор

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Помогнете му на Александар Ицковски
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: