Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кога ќе се мажиш?

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Кога ќе се мажиш? Empty
ПишувањеПредмет: Кога ќе се мажиш?   Кога ќе се мажиш? EmptyЧет Фед 03, 2011 3:31 pm

Начин на правење на тестот, земате стаклена чаша, златен прстен и конец,ланче- било што на што ќе го закачите прстенот (подобро е ланче). откако ќе го закачите прстенот на ланчето,спуштете го во чашата и потоа повлечете го ланчето нагоре така што висината на прстенот да се најде на средината од чашата, и броите колку пати прстенот ќе удри во чашата, кога ќе застане, последниот удар ги означува годините на кои ќе се омажите.

Мене нон стоп ми испаѓа 20 шокиран се надевам не е вистина

Направете и вие, и пишете што ви испаднало !

__________________________________________________
Кога ќе се мажиш? C2G9p1
Кога ќе се мажиш? LКога ќе се мажиш? AКога ќе се мажиш? DКога ќе се мажиш? YКога ќе се мажиш? BlankКога ќе се мажиш? D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Кога ќе се мажиш?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Насмевни се-
Отиди до: