Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Христина Николова

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Христина Николова   Чет Фед 03, 2011 11:57 am

‎070/143-123 Христина Николова има 11 години и боледува од церебрална парализа со парализи на екстремитетите . Воедно во ПЗУ ,,Филип 2 е утврден оперативен зафат со кој Христина ќе може нормално да се движи и седи правилно . За оваа интервенција се потребни минимални средства од 1500 евра ,кои родителите не се ви можност да ги обезбедат .
Извор

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Христина Николова
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: