Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Љиљана Башевска

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Љиљана Башевска   Чет Фед 03, 2011 11:54 am

Љиљана Башевска од 2009 година боледува акутна леукемија. поради повторување на болеста таа е под цитостатична терапија и според наодите потребно е лекувањето да биде продолжено во странство (трансплатација на коскена срж - плурипотемтни матични клетки од несроден давател) во Минхен, Германија а вкупниот износ за овој оперативен зафат би чинел 300.000 ЕУР.
Извор

VIP број 077 143-177, ONE 075 143-250, Т-Моbile 070 143-110

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Љиљана Башевска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: