Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сакам да сум...

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Сакам да сум...   Чет Фед 03, 2011 11:15 am

Сигурно одсекогаш сте сакале,посакувале,сонувале, и сте имале некаква цел во животот.За тоа, каде би сакале да работите,што би сакале да постигнете,остварите во животот.
Еве јас прва ќе почнам:
Прва и основна цел во животот ми е да основам семејство со саканиот,да имаме три слатки дечиња,и да живеам во куќа(цел живот сум во стан:( ).Потоа да се вработам во администрација,дај боже еден ден и судија да станам. Но уште нешто што највеќе од се би сакала е да станам врвен спортист.
Овие желби според мене моментално се доста реални,доста сум млада-така да имам време да ги остварам, и едноставно се стремам кон нив,се надевам дека еден ден ќе станат јаве.

Кои се вашите желби,соништа,цели...Дали можеби некој од нив веќе сте ги оствариле?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Сакам да сум...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Психологија-
Отиди до: