Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Филмски новости

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Филмски новости Empty
ПишувањеПредмет: Филмски новости   Филмски новости EmptyСре Фед 02, 2011 12:15 pm

Пристигнува фимот за Џ.Бибер
Филмски новости Pristignuva-filmot-za-justin-biber-povekje
Сестрите Кардашијан му помагаат на Џастин Бибер околу промоцијата на неговиот филм - Never say never. Американската премиера за филмот на Џастин,е закажана за 11 февруари. Во кампањата за филмот чија приказна е животот на најактуелната тинејџерска ѕвезда во моментов, вклучени се и реалити ѕвездите Ким и Клои.

Тие снимиле промотивен спот на кој велат дека викендот пред „Денот на вљубените“ ќе го поминат во кино со другарките каде ќе го гледаат новиот филм за Џастин Бибер.


Изгледа дека убав е животот кога си дете - ѕвезда?!
Извор

__________________________________________________
Филмски новости C2G9p1
Филмски новости LФилмски новости AФилмски новости DФилмски новости YФилмски новости BlankФилмски новости D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Филмски новости
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: Филм и театар-
Отиди до: