Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Количка

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Количка    Пет Јан 28, 2011 5:07 pm

Еве и тема на која можеме да си кажиме искуства за колички и кој бренд предности и недостатоци.
Ние немаме одбрано количка ,а количката од Кико не ја чувам веке запто не беше нешто посебно.Па така да идеи се дободојдени.
А еве ви еден линк за количка пто ја видов денес.Многу практична ама јас не би ја користела за вистинската намена нејзина,видете ја па кажете што мислите.
http://www.tagabikes.com/au/default.asp?lang=eng
цената нема потреба да ја гледате Благодарам
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Количка    Пет Јан 28, 2011 6:00 pm

искрено мене вакво нешто многу ќе ми користеше. јас се утепав од пешачење, моите се од нас одалечени некои 7 километри во еден правец, ама па добро ми беше за празнење на батерии.малку седиштето ми е како на тие со три тркалца и кога ние биравме количка баш заради такво седиште не земавме со три тркалца некако се имав чувство дека е многу кратко седлото. инаку нашата е https://www.youtube.com/watch?v=bcbJEx-FuiE.
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Количка    Пет Јан 28, 2011 6:19 pm

cakegirl kolickava mnogu mi se dopaga em deteto go vozis em slabees super e ako moze da mi kazes kade si ja videla i koja cena e da si znam za vtoro.
Nie imame vakva i prezadovolna sum kombinacija e letna zimska za sekakov teren lesno se sklopuva cador sistem kaj nas na kamenja e turbo vozena pa nisto ne i fali ko nova e
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Количка    Пет Јан 28, 2011 7:37 pm

Количкиве беа закон, прекрасно нешто cakegirl, уште да ги има овде кај нас супер би било! Мими и ние како вашата имавме слична количка, маста и ја извадивме, до годинка во неа сакаше се да заспива.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Количка    Саб Фед 05, 2011 3:00 am

David ne ja menjase za nisto kolickava sveki do pred nekoe vreme go uspivase vo nea dodeka ne mi pukna filmot da ja spakuvam zasto celi noze mu visea od kolickata i taka da spie
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Количка    Чет Фед 10, 2011 4:11 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Количка    

Вратете се на почетокот Go down
 
Количка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Новороденчиња до 1 година-
Отиди до: