Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Децата страдаат при разводот

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Децата страдаат при разводот   Вто Јан 25, 2011 10:39 pm

Кои се вашите искуства, мислења, размислувања на оваа тема...да бидат раздвоени братче и сестриче, тагата на децата кон другиот родител...Пишувајте ги вашите коментари,мислења,искуства...

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Децата страдаат при разводот   Вто Јан 25, 2011 11:13 pm

Fakt e deka decata stradaat pri razvodot zatoa sto mnogu promeni treba da podnesat promena na ziveenje edniot roditel go nma pa i mnogu cesto manipuliranje na roditelite za da ja postignat svojata cel.Mislam deka e potrebno da se razgovara so deteto da mu se objasnat rabotite kako sto se ako e dovolno golemo za da svati a ako e malo i ne razbira treba da ne oseti deka nesto strasno se slucuva
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Децата страдаат при разводот   Чет Фед 10, 2011 4:07 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
tuna
Баниран
Баниран


Број на мислења : 4
Место : Вистинската жена НЕ изневерува маж!

ПишувањеПредмет: Re: Децата страдаат при разводот   Пет Фед 11, 2011 9:15 pm

epa mnogu ke se omazat za bogatas i ke napravat dete i ke se razvedat za da mu go drpnat tugoto bogastvo a ic ne im e gajle za decata. samo parite im se vo prasanje
Вратете се на почетокот Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Men%27s_rights
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Децата страдаат при разводот   Пет Фед 11, 2011 10:48 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Децата страдаат при разводот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Децата страдаат при разводот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Развод-
Отиди до: