Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилена книга

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Омилена книга   Сре Јан 05, 2011 8:05 pm

Не е важно колку на број имате прочитано книги, туку досега која ви е омилена.Во еден здив сте ја прочитале, не сте можете да одолеете и да ја затворите книгата, и кога сте ја прочитале сте си рекле одлична книга и вреди да се прочита.
Нетреба да се коментира содржината, туку насловот и авторот,и типот на книга (трилер,научна фантастика...)

__________________________________________________


Последната промена е направена од LadyD на Саб Јан 08, 2011 7:59 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Омилена книга   Чет Јан 20, 2011 7:10 pm

Кодот на Да Винчи и Ангели и демони од Ден Браун се книги кои ги имам прочитано буквално во еден здив.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена книга
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: Книжевност и литература-
Отиди до: