Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Раскинување...смирување

Go down 
АвторПорака
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Раскинување...смирување   Нед Јан 23, 2011 6:45 pm

Јас и мм одевме 5 мсеци и раскинавме некако и на двајцата врската ни дојде пребргу претходно немавме ни двајцата некоја посериозна врска а оваа почна од старт некако сериозно.Пет месеци не бевме заедно и во меѓувреме двајцата имавме некои мали минливи врски и се смиривме си ги разјаснивме како стојат работите и продолживме од почеток.После се беше различно и еве сега сме во брак.Многу пати на шала се смееме за тој период зашто и кога не бевме заедно ние цело време се гледавме не можевме еден без друг ама изгледа ни требаше време повеќе на него за да сватиме дека тоа е тоа вистинското
Вратете се на почетокот Go down
 
Раскинување...смирување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Раскинување-
Отиди до: