Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Попуштени вени

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Попуштени вени   Саб Јан 22, 2011 2:37 pm

Дали имате проблем со попуштени вени и колку обрнувате внимание на нив?
Јас имам попуштени вени 6 години и до пред неколку месеци не обрнував внимание на нив мислев дека не е никаков проблем,ама татко ми од вените стигна до тешка операција па си реков ајде ке одам да се проверам.Испадна дека има проблем дека имам застој на крвта и дека мора да се прави операција.На едната нога направив операција ја средив ќе треба да направам и на другата.
Се чудеа како сум родила зашто во бременост прават многу проблеми.
Вратете се на почетокот Go down
 
Попуштени вени
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Здравјето на возрасните-
Отиди до: