Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Романтични души

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Романтични души   Саб Јан 22, 2011 12:33 am

смајли срце Колку сте романтични, дали сакате романтичен партнер, дали вашиот партнер е романтичен?Дали приредувате романтични моменти, романтични вечери? Дали ја сакате романтичноста како особина?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Романтични души   Саб Јан 22, 2011 12:54 am

ама ич не сум романтична од романтика ни р немам, а мм си е многу романтичен и кутриот секогаш се труди да ми наметне дел од романтика ама некако не ја бива работата. ок му одам по кефот греотка е толку се труди ама си знаеше тој дека со дифтар си има работа. јас му викам ако де барем интересно ќе ти е цел брак ќе пробаш да ме направиш роматичарка хаха
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Романтични души   Сре Јан 26, 2011 12:23 pm

Jas sum mnogu romanticna i sakam romantika ama mm pa ic ne e znae retko za da mi ugodi da se potrudi.Sekogas znaeme da se potkarame poradi toa ama takov si e covekot moze i nego mu smeta sto sum romanticna ama ne kazuva хаха
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Романтични души   Сре Јан 26, 2011 2:46 pm

ama ic ne sum romanticna sakam da gledam ili slusam za nekoj romanticki slucki ama jas ne sum takov tiv pa ni mm
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Романтични души   Сре Јан 26, 2011 3:28 pm

Ллеле јас сум мноогу романтична душа, морам да си признаам нема што. Многу сакам да изненадувам некој кој го сакам. колку ли само изненадувања му имав приредувано на мм, само он знае ахаххаа.
Многу и јас сакам романтика но не ја добивам од мм многу, не е он по тоа воопшто. :(

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Романтични души   Пет Јан 28, 2011 3:40 pm

Не сум романтична, а дечко ми е романтичен. Чудно му е што не сум романтична.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Романтични души   

Вратете се на почетокот Go down
 
Романтични души
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: