Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Зимска шема

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Сре Јан 12, 2011 6:48 pm

Ајде да ручаме, време е за ручек - повелете земете кој и што сака:
Масата ви е припремена, вие само седнете и порачајте што сакате од понуденото: предјадење, скара,гиро,суши- ве молам за пијалок и десерт?!
"

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:23 am

Девојки само да ве поздравам буб
Додека се вратам дома(1-2 часа) ве молам овде да има нешто за пиење Благодарам

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:26 am

Твојата желба ќе биде исполнета мартини

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:38 am

aaa i jas sakam nesto za pienje
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:39 am

Што сакаш, кажи вечерва куќа части ура

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:41 am

nesto jako za rasonuvanje me faka dremka
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:01 am

Повели, и уживај свирка

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:13 am
eve od mene nesto za grickanje
Вратете се на почетокот Go down
Cucika
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 39
Female

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:16 am

частете ме и мене оти не ја бива оваа :)))
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:20 am

Еееее Cucika за тебе е затворено


хухуху

Тања.в браво за грицкиве буб

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Cucika
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 39
Female

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:21 am

ааа така ааа????? е добро, ајде тогаш се враќам на работа јас , па каснете и за мене :)
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:39 am

Јас ќе дрмнам од се по нешто и ќе си грицнам,дури слушам музика во живо весело
Фала на исполнувањето мили мои

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:46 am

Cucika напиша:
ааа така ааа????? е добро, ајде тогаш се враќам на работа јас , па каснете и за мене :)

Утре те частам, ама навистина. букет

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 11:27 am

Добро утро мили мои!Повелете кафе

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 11:46 am

Фала Сонце, сабајле уште во 8 мавнав едно парче торта реформ и нескафе сега ми е тешко срамежливко
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 11:54 am

Lele daj prati od toa reformot torta ja obozavam.
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:14 pm

Ајде прошетај накај мене во центар, мајка ми ја правеше вчера бевме на пита со паричка, и благце после тоа тортичкааааа.
И сабајле бидејќи рано стигнав околу 7 ипол на работа, се качив до кај мајка ми (во истата зграда се) и си пиев кафенце и едно парче торта мх мх мх ....
Инаку паричката се падна во куќата, за сите да сме живи здрави и весели ура
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:22 pm

Еве повели едно парче....
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:25 pm

Хммм незнам зошто ама не ми ја дава сликата ?
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:32 pm

Ахааа еве го парчето торта
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 12:36 pm

E sega epten mi otvori dizna i sakam recepta od majkati zosto ja obozavam ovaa torta, a rabotata ti vo zgradata na majkati?
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Јан 14, 2011 1:14 pm

Да во истата зграда само два влеза подоле хехех.
Ајде ќе ја прашам и ќе ја пишам деновиве во темата Рецепти, ама ептен мене сложено ми изгледа, она на трипати ја печеше, нешто немам толку време за плеткање во кујна, а стварно е многу вкуснааааааа.
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Саб Јан 15, 2011 12:48 am

Мили мои да ве почастам нешто.Денес славиме 11 месеци во брак слатко__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Саб Јан 15, 2011 11:56 am

Conce neka vi se mnozat i mnogu sreka da ve prati
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Саб Јан 15, 2011 12:34 pm

Честитки,Сонце.Да дочекате златна свадба.

Еве јас сега едно кафе да ве почастам, а попосле и торта и пијалок. буб

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   

Вратете се на почетокот Go down
 
Зимска шема
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 13Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: