Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Зимска шема

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 9:37 pm

BetiBup фла ти мнооооооооооогу буб

cakegirl Честитки , нека е жива здрава и голема да расне. јупи

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 63
Female Возраст : 34

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 10:12 pm

cakegirl нека ти е жива и здрава внуката, голема да расте

А еве и јас да во почастам од мојава ужинасе гледа дека сум трудница штом среде зима запнав за круши скокање


__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 10:15 pm

laugh баш се гледа


Ммммм и јас сакам круши

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 63
Female Возраст : 34

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 10:21 pm

Ајде иди нагости, имам уште, а утре пак ќе си купам ептен ми се погодија

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 10:54 pm

Cakegirl Честито внука,нека е здрава и жива, гоооолема да расне ! Тања добра си ти, јас сред зима барав јагоди и тоа секој ден ахахахах, ајде лелеле опсссс ти отварам апетит, ама ги има сега секаде по продавнициве. Може ли палачинки ?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Вто Фед 08, 2011 10:42 am

Добро утро на сите како сте ми?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Вто Фед 08, 2011 11:05 am

Nikako daj kafe букет

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
tanja
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 63
Female Возраст : 34

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Вто Фед 08, 2011 12:07 pm

Еве кафе

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Вто Фед 08, 2011 12:10 pm

Повели

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Сре Фед 09, 2011 12:02 pm

Добро утро, како сте ми? кафе

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Сре Фед 09, 2011 2:18 pm

Денеска сме подобри јупииииииии, ајде од мене нешто благо

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Сре Фед 09, 2011 2:26 pm

Е баш ме погоди, ми фалеше нешто вакво.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Сре Фед 09, 2011 2:37 pm

За тебе се бе срц, ај едно живели во наша чест и успех

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Сре Фед 09, 2011 2:41 pm

Благодарам фалааааа многу букет

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Сре Фед 09, 2011 3:06 pm

mimi22 ти пишав ПП =] и tanja.v исто букет

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 10, 2011 10:51 am

Добро утро букет

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 10, 2011 2:44 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   

Вратете се на почетокот Go down
 
Зимска шема
Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 13Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: