Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Зимска шема

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторПорака
tanja
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 63
Female Возраст : 34

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 12:14 pm

Фала за кафето Сонце и јас ќе си земам макијато

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 5:14 pm

Девојки, расположена сум за готвење за ручек, имате ли посебна желба?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Cucika
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 39
Female

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 5:16 pm

имам, турлитава ако може гладен
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 5:38 pm

ooooo Cucika одма, само за тебе прво еден шлепер, за да можеш да се вратиш во СКA сега повелете ручек, турли тава

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 6:00 pm

Јас сакам подварок со пушено месо и сува пиперка, чашка винце црвено молам!

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 6:22 pm
Наздравје Благодарам

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 11:23 pm

Е како човек да не те почасти нешто кога се му даваш што сака, бравоооо!!!
Ајде касни си супа од твојата омилена, стави си биберче и додека е топла изеди си ја - НАЗДРАВЈЕ!
А овие лебеди се десерт.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Чет Фед 03, 2011 11:35 pm

Oooooo тооп ова мерадува гладен браво БетиБуп

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Фед 04, 2011 12:08 am

Леле на готово си дојдов.Конечно пред 30мин се прибравме дома.Надвор е камен ладно.
Да знаете која случајно видов со Веро буб

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Фед 04, 2011 12:22 am

Не погодувам, само помислувам :D:D

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Фед 04, 2011 12:50 am

Ајде не ме оставај во искушение, праќај пп

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Фед 04, 2011 1:10 am

Ах LadyD незнам ти на кого помисли се видовме случајно со мama Mace со мажи и мала Анастасија буб

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Фед 04, 2011 10:47 am

Ајде на сите добро утро

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Фед 04, 2011 11:13 am

Добро утро!
Ти кафе од мене нешто друго Проја

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Пет Фед 04, 2011 11:22 am

ama me pogodivte moze i kafe i proja od mene jogurtce so projava


Последната промена е направена од LadyD на Пет Фед 04, 2011 3:20 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : намалување на слика)
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Саб Фед 05, 2011 2:04 pm

Добро утро девојки? А дојде викен спиете до 12 а? нанка

__________________________________________________Последната промена е направена од LadyD на Саб Фед 05, 2011 2:08 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
girl1985
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 30
Female

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Саб Фед 05, 2011 2:07 pm

А, не не. Јас си станав во 9,30. Ајде добро утро на сите спанки.Последната промена е направена од Сонце на Саб Фед 05, 2011 5:03 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : големина на слика)
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Саб Фед 05, 2011 2:11 pm

Така е гирл1985, ако неќат они, ние ќе си се частиме пивце

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Саб Фед 05, 2011 7:04 pm

Ај повелете ручек

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 1:47 am

Хехехе штета испуштив јас овој пат од ручекот, бев на шопинггг јухуууу Кој е за сутлијач?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 11:52 am

Добро утро спанки мои, ајде сите на кафенце

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 12:25 pm

Добро утро БетиБуп, ја не пијам турско, ако си за еден матен нес да ми направиш?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 1:19 pm

Добро утро женски,како сте .Јас бев малце зафатена овие дена ама еве ме се вратив.
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 2:08 pm

Касно видов но за тебе еден Нес спеицјално направив

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   Нед Фед 06, 2011 5:25 pm


Jaс частам мекици.Денес имам внука од братучедка ЕВА се роди 3050г.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Зимска шема   

Вратете се на почетокот Go down
 
Зимска шема
Вратете се на почетокот 
Страна 12 of 13Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: