Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Колку години ќе живеете?

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Колку години ќе живеете? Empty
ПишувањеПредмет: Колку години ќе живеете?   Колку години ќе живеете? EmptyПет Јан 21, 2011 12:59 pm

Повелете линк,пресметајте и пишете ни

http://www.deathforecast.com/
_________________________________________________________________________________

Мојот резултат It is estimated that you will die at the age of 77 Years Old.

__________________________________________________
Колку години ќе живеете? C2G9p1
Колку години ќе живеете? LКолку години ќе живеете? AКолку години ќе живеете? DКолку години ќе живеете? YКолку години ќе живеете? BlankКолку години ќе живеете? D


Последната промена е направена од LadyD на Чет Фед 03, 2011 4:17 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Колку години ќе живеете? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку години ќе живеете?   Колку години ќе живеете? EmptyПет Јан 21, 2011 4:12 pm

Јас ќе живеам 79 години.

__________________________________________________
Колку години ќе живеете? As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Колку години ќе живеете? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку години ќе живеете?   Колку години ќе живеете? EmptyПет Јан 21, 2011 4:57 pm

Jaс 74
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Колку години ќе живеете? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку години ќе живеете?   Колку години ќе живеете? EmptyПет Јан 21, 2011 5:14 pm

It is estimated that you will die at the age of 80 Years Old.

Добро звучи,но зависи од здравјето

__________________________________________________
Колку години ќе живеете? An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Колку години ќе живеете? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку години ќе живеете?   Колку години ќе живеете? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку години ќе живеете?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Насмевни се-
Отиди до: